Press Enter to Search

SKA, 1970’ten beri plastik sektöründe hizmet veren Pınar Plastik firmasının 1988 yılında kurulan, spiral karton ambalaj ürünleri üreten yeni firmasıdır.

Piyasada oluşan talep ve sektörün Türkiye’deki bakirliği göz önüne alan SKA kazancını sürekli yatırıma dönüştürerek teknolojisini yenilemektedir ve sektöründe liderliği hedeflemektedir.

Adapazarı’nda ileri teknoloji ile kurulan tesisinde aylık 1.000.000 ad. üretim kapasitesi ile hizmet vermektedir.

SKA ürettiği spiral karton ambalajlarda kullanılan plastik ve teneke yarı mamüllerini Pınar Plastik bünyesinde üretmektedir.

SKA sizlere en kaliteliyi en ucuza sunmayı hedeflemektedir.

SKA kısa zamanda müşteri portföyünü genişleterek gıdadan kibrite , kırtasiyeden kozmetiğe , tekstilden promosyona bir çok sektöre spiral karton kutu üretmektedir. İlkleri ve yenilikleri hedefleyen SKA uzmanlaştığı spiral karton pazarında Ülker-Baycan Çiklet ve Gıda San. A.Ş. , Rafine Billur Tuz San. A.Ş. , Kosan Kozmatik A.Ş., Kopaş Kozmetik Paz. San. A.Ş. , Adel Kalemcilik San. ve Tic. A.Ş. , Hürriyet Gazetecilik A.Ş., Mabel Çikolata ve Kakao San. A.Ş. , Pereja İleri Kimya San. A.Ş. , Tariş Zeytin A.Ş. , Sedef Davetiye San. Ltd. Şti. gibi öncü firmalara tedarikçi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

SKA sizlerin talepleri doğrultusunda farklı özellikte ve ölçülerde silindir kutular dizayn edebilmektedir. Kutularımız 2 cm ile 27 cm arasındaki çaplarda istenilen boyda üretilebilmektedir. Bu kutuları kraft kağıtlar , stickerli kağıtlar , kuşe kağıtlar , alüminyumlu kağıtlar , deri görünümlü kağıtlar , süet görünümlü kağıtlar ve daha bir çok fantezi kağıtla kaplayabilmektedir.

kapaklar